MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 12699188
nr 1269 9188
Chiffonjé
Furu, 1800-tal. Bredd: 103. Djup: 53 cm. Höjd: 122 cm
Kondition: repa/repor, saknar nyckel (går ej att stänga)
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:05:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)